Registreerimine/Tagasiside

Isikuandmeid töödeldakse vastavalt Isikuandmete kaitse seaduse

1 Step 1
Nimi, perekonnanimi
E-post
Telefon
Isikukood
Sõnum/Koolitus
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Tagasiside

Kursuste sisuga olen väga rahul, hea õppematerjal (väga hea õpik). Eriline tänu õpetaja Kajale – kes suudab rühmas kerge õhkkonda luua intensiivtundide ajal. Mulle meeldis väga tema tunniplaanide koostamine, huumor ja loomulikult materjali professionaalne esitus. Tänan Teid väga! Viktoria Orel.

Kursus toimub toredas keskonnas: sõbralikus ja huvitavas. Tunnid toimuvad huumoriga ning samas ka keeleoskuse süvenemisega. Olen õnnelik, et meil on nii hea õpetaja. Lyudmyla Verbytska.

Osalen eesti keele kursustel mitte esimest korda, kuid nüüd võtan osa suure sooviga, kuna tunnid on huvitavad. Õpetaja Kaja on väga loovisik, tema metoodika on loogiline, originaalne ning arusaadav. Samamoodi meeldib õpik, kus on head harjutused, tekstid ja testid eesti keele õppimiseks. Ljubov Prokopenko.

Töötan “Miss L” rõivatehases tipptasemel lõikurina. Meil korraldati eesti keele kursusi, õpetaja- Jelena Maško. Elena on viinud läbi oma tunde hästi. Tunnid olid üles ehitatud produktiivselt. Õpetajana on ta suurepärane asjatundja. Inimesena on ta heatahtlik ja lahke. Peale tähtede ja mõne lihtsa sõna ei rääkinud ma eesti keelt üldse. Kuid tänu Elenale hakkasin aru saama ja isegi rääkima proovima. Ja muidugi on mul väga hea meel, et suutsin ära teha A2 taseme eksami. Suur tänan! Lugupidamisega Marina Murova.

Läbisin koolituse A0-st A2-ni oktoobrist 2019 kuni augustini 2020. Tahaksin tänada kõiki selle koolituse korraldajaid võimaluse eest õppida sobival ajal (pärast tööd) mugavas kohas (kõigepealt ettevõtte territooriumil, seejärel veebis). Juba esimesest tunnist sain aru, et selle õpetajaga saavutame suurepäraseid tulemusi. Elena on positiivne, nõudlik, visa, mõistev ja tal on veel palju teisigi õpetaja parimaid omadusi. Mulle meeldib tema õppesüsteem ja see, et temaga õppida eesti keelt on väga lõbus ja huvitav. Jelena Maško on tõeliselt suurepärane õpetaja, kes on huvitatud sellest, et tema õpilased saaksid võimalikult palju. Olen Elenale väga tänulik ja kuigi lõpetamisest on möödas 5 kuud, tunneb ta endiselt huvi meie väikese grupi asjade vastu ja toetab meid. Maria Steshenko.

Selle kursuse käigus meeldis: Jelena Maško- isik, kes on väga huvitatud oma tööst ja selle tulemusena, vaatamata pandeemia tõttu tekkinud raskustele jätkasime kaugõppe. Tänu kursusele läbisin A2 taseme probleemideta. Mulle meeldis õpik “E-NAGU EESTI”. Jelena Turusheva.